MKNŽ Ilirska Bistrica, sobota, 10.05.2003 ob 22h:

The Ghost (ZDA)

Brian Moss: glas, kitara
Jordan Schalich: bas, glas
Paul Lask: kitara, glas
Randy Bleichner: bobni, glas

The Ghost, čikaški, dobri dve leti star kvartet, igra čustveno nabit, dotakljiv, popadljiv, globok in neodvisen rock, z natančnostjo in močjo, ki popolnoma ovrže dejstvo, da so relativno mlada zasedba. Dolgometražni prvenec This Is A Hospital nastane avgusta 2001, štiri dni in noči v studiu Electrical Audio (Chichago) pod ‘’roko’’ legendarnega Steve Albinija v vlogi tehnika in mikserja. The Ghost je najti še na 12’’ split s Prosperity Wallet za Grey Flight rec. ter na kompilaciji OIL: Chicago Punk Refined pri Thick rec. in benefit kompilaciji (za 11. letnega dečka z adrenoleukodistrofijo) za založbo Asian Man Records. V sklopu evropske turneje, ki traja do konca maja, se nam obeta energičeno rockovska poslastica s skupino The Ghost. VABLJENI!!!!

Več na.....http://theghostband.com

Audio (mp3):
Death By The Bay / "This Is A Hospital" CD (2.63 MB)
A Letter From God / "The Ghost / The Prosperity Wallet Split" LP (3.47 MB)