MKNŽ Ilirska Bistrica, četrtek, 25.04.2002 ob 21h:

CanItrashcan!?

CanItrashcan!? so:
chris - bobni
adam - vokal
"gupfi" - bas
mark "the shark" o´ polo - hrup

Leta 1995 je bilo vse še v redu in poceni. Kitare so prodajali takorekoč zastonj, ker pa je skupina iz Linza, kaj naj bi drugega počeli kot dihali umazan zrak iz tovarne jekla in ograli še bolj umazan zvok? Toda hudič nikoli ne počiva in nobena skupina, niti politčno korektna kot CanItrashcan!?, ni mogla zbežati pred kapitalizmom. Najemnina za stanovanje se je višala, na koncertih so dobili manj denarja, njihovo tako ljubljeno občinstvo s številnih koncertov in številnih mladinskih centrov pa je postalo nemotivirano. Zato so se morali znebiti skoraj vsakega nelojalnega člana ter ga zamenjati. Kakšna škoda! Z novo postavo ter polni neverjetno umazanih rock grehov sedaj igrajo pankrtske pesmi, ki bodo vsakemu všeč. Celo njim je všeč. Kdorkoli je sedaj užaljen ter si želi spiritualnega razgovora ter se hoče znebiti negativniih občutkov, lahko klikne na naslednij link: (Služba za pritožbe)

Za vse ostale grešnike pa: let´s rock the establishment till it breaks!

Diskografija:
1995: 6 song tape: "no more, we resist!" our fuckin' self rec. lost
1996: 5 song tape: "KAPU" our fuckin' self rec. sold out
1998: cd: "cruisin' out for a good thing" lufthanfa rec. burned
2000: 10 inch: "green"
distribucija: jurassic punc rec., österreich; rubber city rec. ohio/usa