MKNŽ Ilirska Bistrica, petek, 22.09.2000:

ARAB ON RADAR (ZDA) + TRABAKULA (Ilirska Bistrica)

Nevidna revolucija je na dlani.

ARAB ON RADAR je edinstvena znamka psiho-nevrološkega terorizma brez primere. Izdaja albuma "Soak The Saddle" in sledeča turneja oznanja najpomembnejši udarec v seriji napadov na planet Zemljo.

ARAB ON RADAR izvajajo blazno glasbo.
Kompozicije razbijajo funkcije človeškega uma. Nezavestne žrtve so izkusile napade in nekontrolirano uriniranje. Ostali simptomi so bili: kronična masturbacija, zvišana seksualna promiskuiteta in akutna paranoja. V študijah, ki jih je izvedla M.I.T., se je izkazalo, da je 33%
subjektov izpostavljenih Arab On Radar izkusilo resno razširjenost možganov, kar je vodilo k spontanim spolnim deviacijam. Študije so bile zaustavljene, odkritja pa ostajajo neizdana. Predpostavljajo, da bo samo v ZDA 3 milijone ljudi kazalo pozitivne znake AOR to konca leta. FBI je še vedno v zgodnjih fazah preiskave.

ARAB ON RADAR je iznajdljiva kuga, ki je genetsko načrtovana, da bi se izognila zgodnjem odkritju. ARAB ON RADAR pod krinko glasbene skupine potujejo po underground mreži. Potujejo iz mesta v mesto ter mutirajo in se razvojajo z vsako kretnjo. Njihova "glasba" je zvočni napad. Močno in očiščevalno, pogosto opredeljeno kot NO WAVE s strani tistih brez besed. Česa takega še niste slišali. Zadnja poteza je najnevarnejša. Svobodneje, bolj živo in izkoreninjeno; vsaka podobnost z očetovim "Rock N Roll"-om je izginila. Primerjave s skupinami kot so Chrome, Contortions, Albert Ayler in zgodnjimi P.I.L. so le bolni poskusi pojasnjevanja nečesa tako novega, da nima referenčnega okvira.

V živo ARAB ON RADAR proizvedejo več energije in histerije kot katerakoli skupina, ki ste jo kdaj videli. Člani občinstva so že doživeli napade, infarkte ter zvišana stanja spolnega prebujenja med poslušanjem skupine v živo. To ni šala. Ta skupina bo vplivala na vas.

"Soak The Saddle" (producent je Weasel Walter - The Flying Luttenbachers, Hatewave, Lake Of Dracula) je označena kot "najbolj drzna in razburljiva plošča kadarkoli posneta". To je res. Vseeno pa je to potrebno uporabljati previdno. SKIN GRAFT Records in IMD tistim, ki izkusijo bizarne stranske učinke po izpostavljenosti ARAB ON RADAR, ne ponujajo odškodnine.

Smatrajte se, da ste upozorjeni.

Slika skupine